NesaDeBeli - Lovac na sreću
Ako nemaš dovoljno sreće, znaj da si naišao na ljude koji ti žele pomoći.
Ukoliko imaš sreće, ostani i pomozi ostalima koji je nisu našli.
Bilo da ostaneš ili da odeš, ja ti želim da imaš uvek dovoljno sreće.
NesaDeBeli - Lovac na sreću
Ako nemaš dovoljno sreće, znaj da si naišao na ljude koji ti žele pomoći.
Ukoliko imaš sreće, ostani i pomozi ostalima koji je nisu našli.
Bilo da ostaneš ili da odeš, ja ti želim da imaš uvek dovoljno sreće.
NesaDeBeli - Lovac na sreću
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
NesaDeBeli - Lovac na sreću


 
PrijemPortalLatest imagesTražiRegistruj sePristupi
Zadnje teme
» Slika za novi forum
Vaša razmišljanja o životu, ljubavi i sreći EmptyPon Okt 03, 2016 10:11 am od NesaDeBeli

» Sest pesama
Vaša razmišljanja o životu, ljubavi i sreći EmptyPet Mar 11, 2016 12:37 pm od NesaDeBeli

» Supstance i industrijski preparati koji pomažu razvoj ćelija raka
Vaša razmišljanja o životu, ljubavi i sreći EmptyUto Apr 16, 2013 1:07 pm od NesaDeBeli

» Preparati koji pomažu u borbi protiv tumora
Vaša razmišljanja o životu, ljubavi i sreći EmptyUto Apr 16, 2013 1:04 pm od NesaDeBeli

» Biljke koje pomažu u borbi protiv tumora
Vaša razmišljanja o životu, ljubavi i sreći EmptyUto Apr 16, 2013 12:26 pm od NesaDeBeli

» Rak iz mog ugla
Vaša razmišljanja o životu, ljubavi i sreći EmptyUto Apr 16, 2013 12:18 pm od NesaDeBeli

» Program Stranka Debelih Srba ( u izradi, potrebna pomoć )
Vaša razmišljanja o životu, ljubavi i sreći EmptySub Jan 07, 2012 11:40 pm od NesaDeBeli

» Poučne priče s raznih strana sveta
Vaša razmišljanja o životu, ljubavi i sreći EmptyČet Jun 23, 2011 11:47 am od NesaDeBeli

» Link Lolicka
Vaša razmišljanja o životu, ljubavi i sreći EmptySre Apr 27, 2011 1:54 pm od NesaDeBeli

Navigacija
 Portal
 Indeks
 Lista članova
 Profil
 FAQ - Često Postavljana Pitanja
 Traži
Forum
Traži
 
 

Rezultati od :
 
Rechercher Napredna potraga
Socialni obeležak stranice
Bookmark and share the address of NesaDeBeli - Lovac na sreću on your social bookmarking website

Zadržite i delite adresu NesaDeBeli - Lovac na sreću na vaš sajt social bookmarking-a

 

 Vaša razmišljanja o životu, ljubavi i sreći

Ići dole 
4 posters
AutorPoruka
NesaDeBeli
Admin
NesaDeBeli


Posts : 472
Reputacija : 1
Join date : 26.02.2010
Age : 55
Location : Aleksandrovac

Vaša razmišljanja o životu, ljubavi i sreći Empty
PočaljiNaslov: Vaša razmišljanja o životu, ljubavi i sreći   Vaša razmišljanja o životu, ljubavi i sreći EmptyČet Mar 04, 2010 2:21 am

Do sada niste pisali nikada o ovim temama.
Niko vas o tome nije pitao.
Ja vas pitam.
Šta mislite?


Poslednji izmenio NesaDeBeli dana Čet Mar 03, 2011 10:57 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
https://nesadebeli.forumsr.com
NesaDeBeli
Admin
NesaDeBeli


Posts : 472
Reputacija : 1
Join date : 26.02.2010
Age : 55
Location : Aleksandrovac

Vaša razmišljanja o životu, ljubavi i sreći Empty
PočaljiNaslov: Re: Vaša razmišljanja o životu, ljubavi i sreći   Vaša razmišljanja o životu, ljubavi i sreći EmptyČet Mar 04, 2010 11:33 pm

Red bi bilo da ja prvi krenem .

Neko mi je nekad rekao da je ljubav " Livada, puna s cveće kojeg čovek nikad ne može da se namiriše. Što više mirišeš, više ti se miriše."
To je bio stariji čovek, seljak, a ja i dan danas pamtim te njegove reči.
Rekao bih da je ista stvar i sa srećom.
Ko je jednom oseti, stalno je želi.
Možda su u prednosti oni koji je nikada nisu doživeli. Oni ne znaju za nešto bolje od dosadnog i učmalog života. Oni ne znaju za tugu, ali ne znaju ni za sreću.
Ne verujete da takvi ljudi postoje ?
Razmislite još jednom.
Večito nezadovoljni, stalno se žale, po difoltu imaju dovoljno za život, ali život ne poznaju u onom njegovom pravom smislu jer o životu nikada nisu ni razmišljali.
Ja volim što znam za tugu jer sam posle najvećih tuga bivao najsrećniji.

Toliko od mene za prvi post.
Vidimo se.
Nazad na vrh Ići dole
https://nesadebeli.forumsr.com
Nevena

Nevena


Posts : 9
Reputacija : 3
Join date : 04.03.2010

Vaša razmišljanja o životu, ljubavi i sreći Empty
PočaljiNaslov: Re: Vaša razmišljanja o životu, ljubavi i sreći   Vaša razmišljanja o životu, ljubavi i sreći EmptyPet Mar 05, 2010 1:11 am

Sreća je lepa samo dok se čeka ...
Malo šipak.
Ja čekam sreću već predugo, a nailazim samo na laži.
Nema iskrenosti. Nema poštenja.
Svi žele da me iskoriste i odbace. Možda je problem u meni zato što dajem sve što se može dati, a dobijem ili mrvu ljubavi ili ništa.
Ma neću o tome.
Nazad na vrh Ići dole
malena.devojcica




Posts : 1
Reputacija : 3
Join date : 16.03.2010

Vaša razmišljanja o životu, ljubavi i sreći Empty
PočaljiNaslov: Re: Vaša razmišljanja o životu, ljubavi i sreći   Vaša razmišljanja o životu, ljubavi i sreći EmptyUto Mar 16, 2010 3:28 pm

Ljubav...Ja sam zaljubljena i dok sam cekala da mi se ljubav desi..to su najsladji trenuci u mom zivotu..
Ljubav je kad volis toliko da ti nije bitno da li si voljen. Vec zelis da voljena osoba bude srecna..Ako ne sa tobom...Nije bitno sa kim
I love you
Nazad na vrh Ići dole
mnfrd




Posts : 2
Reputacija : 3
Join date : 30.06.2010

Vaša razmišljanja o životu, ljubavi i sreći Empty
PočaljiNaslov: Re: Vaša razmišljanja o životu, ljubavi i sreći   Vaša razmišljanja o životu, ljubavi i sreći EmptyPet Jul 02, 2010 3:10 am

Subota, 11. jun, najvreliji dan ove godine, počelo svetsko prvenstvo, moja devojčica slavi maturu a moj ortak Jimi i ja krečimo moju gajbu. ''Jimi, brate, oćemo li da odradimo pola, pa da malo gledamo fudbal, pa da se sredimo i izadjemo, popijemo nešto, možda se i nadjemo sa onom tvojom picom?...''
''Jok, ima da rokamo do ponoći, da se lepo odmorimo, pa da smo sutra slobodni''.
Rečeno - učinjeno; popismo dve dvolitre piva, dva litra soka, nekoliko sladoleda, kafica, pečeno pile, nekoliko majica promenismo, fudbala ne videsmo, sa devojkama samo sms-ove razmenismo, s nogu spadosmo... i tako do pet(!) ujutru...
Sedimo i čerečimo ostatke piletine piva i sladoleda, i onako, usput, pričamo o sreći i ženama i religiji i životu...
''Jimi, druže, ne izadjosmo u grad, ne gledasmo fudbal, nisi se video sa ženskom, nismo se ni malo opustili... da nam neko kaže da nam je ovo poslednji dan života, mogli smo i da ostavimo ostatak krečenja za sutra, a večeras smo se mogli i malo zabaviti...''
''Ne, prijatelju, ako smo zaista otkrili nešto o sreći, o životu, o besmrtnosti... onda bi, čak i da nam je neko juče rekao da nam je ovo poslednji dan, ipak radili ovo isto; lepo bi smo okrečili kuću, odradili svoje i ne bi smo imali za čime da žalimo. Ako bi kukali, u stilu ''jao, mogli smo ovo-ono'' pokazali bi smo da smo nesrećni, neispunjeni, nezadovoljni. Ako si, medjutim, ispunio sebe, onda je svejedno kad će doći poslednji dan i šta ćeš raditi tada. Dogovorili smo krečenje - krečimo i gotovo''.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Vaša razmišljanja o životu, ljubavi i sreći Empty
PočaljiNaslov: Re: Vaša razmišljanja o životu, ljubavi i sreći   Vaša razmišljanja o životu, ljubavi i sreći Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Vaša razmišljanja o životu, ljubavi i sreći
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
NesaDeBeli - Lovac na sreću :: Gde pronaći sreću-
Skoči na: